ul. Rudzka 10, 93-457
575 655 901
info@marques.pl

Zapory parkingowe

Zapory parkingowe

Zapory parkingowe, stosowane najczęściej do zabezpieczenia właścicielowi jego miejsca parkingowego, mogą byś zamykane na kluczyk lub kłódkę. Mogą też być automatyczne sterowane zdalnie typu Uni-Parck.
Można je łączyć w grupy czterostanowiskowe sterowane jedną centralą, zapory i odbojniki to wyposażenie parkingów podziemnych, rozjazdów dróg, bardzo pomocne przy kierowaniu kierunkami ruchu pojazdów.
Blokady parkingowe to urządzenia, które w ciągu ostatnich lat stały się niezwykle popularne w centrach dużych miast oraz w miejscach, które zmagają się z samochodami, które w niedozwolony sposób naruszają place parkingowe, blokują wjazdy do bram oraz stają w punktach, które ograniczają swobodny ruch. Blokady parkingowe są najszybszym, a jednocześnie najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. Wystarczy ustawić blokadę w pozycji pionowej, a następnie zabezpieczyć ją przy pomocy specjalnej kłódki lub stacyjki kluczykowej.

Nasza firma przygotowała szeroki asortyment w tej dziedzinie. Posiadamy blokady parkingowe o różnorodnym kształcie oraz wymiarach. Ich montaż jest stosunkowo prosty, a korzyści wynikające z ich użycia spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Gwarantujemy, że wszystkie blokady znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. Wykonane są z wytrzymałej stali, która pokryta jest specjalną farbą proszkową.
Nasze blokady parkingowe są odporne nie tylko na działania niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale również na uszkodzenia mechaniczne. Jesteśmy przekonani, że przez wiele lat będą w sposób niezawodny spełniać swoją funkcję. Wszystkie osoby zainteresowane tym produktem zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc przy wyborze optymalnego rozwiązania.
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko blokady parkingowe używane przez służby miejskie, ale również modele, które pozwolą efektywnie zabezpieczyć prywatne miejsce parkingowe przed zastawianiem go, chociażby przez sąsiadów lub inne niepożądane osoby. Rozwiązania takie są sprawne w stu procentach. Pozwalają one szybko zwolnić oraz zabezpieczyć pojedyncze miejsce parkingowe. Wyposażone są w elektromechaniczne siłowniki o stopniu ochrony IP 54 / NEMA 3, ręczny system zwalniający blokadę oraz wykrywanie przeszkód. Dodatkowo estetyczny wygląd oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami zapewnia ocynkowana obudowa pokryta lakierem w kolorze RAL 2004.

Tagi: Szlabany Came