ul. Rudzka 10, 93-457
575 655 901
info@marques.pl

Piloty zdalnego sterowania

Piloty zdalnego sterowania

Zamienniki pilotów czy oryginały – zgubiłeś lub zniszczyłeś pilota i nie wiesz co dalej?

Piloty do bram są ważną częścią naszego życia.
Z biegiem czasu nasze piloty zużywają się, czasami je gubimy, potrafimy je również zniszczyć podczas codziennej eksploatacji. Pilot garażowy nie jest tutaj wyjątkiem – wszystkie te urządzenia intensywnie eksploatujemy, przez co są one narażone na zniszczenie. Co zrobić, gdy posiadamy pilota do bramy, garażu, szlabanu, którego już nie możemy uratować, albo zwyczajnie go zgubiliśmy? Z pomocą wychodzi nasza firma, która zaproponuje Ci albo oryginalnego pilota, albo dobrej jakości zamiennik (pilot zastępczy) oryginalnego pilota do bram.
Oferujemy Państwu zamienniki czołowych producentów pilotów, takich jak: Smilo, Nice, Faac, Came, Space, Beninca, Hormann, Somfy, Bft, Normhstal, Wiśniowski, Sommer, Tousek, Novoferm, Krispol, Avidsen, Ecostar, Dea, ale również piloty do popularnych urządzeń marketowych np.: Moovo, Neo, Liftmaster jak i wiele innych producentów. 

Na naszej stronie prezentujemy tylko część obszernej oferty zamienników do pilotów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy oryginał Twojego pilota, czy zamiennik pilota, to zadzwoń do naszej firmy lub po prostu przyjedź do nas. Nie przejmuj się tym, że nie znalazłeś swojego pilota wśród zdjęć, jakie prezentujemy na stronie.

Piloty Proxima

Piloty do bram Proxima, to jedne z bardziej popularnych rozwiązań na rynku

Firma wyprodukowała całą paletę pilotów, wśród których każdy znajdzie model, który mu się spodoba i spełni jego wymagania. Piloty Proxima to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo w przystępnej cenie. Nadajnik, który można wykorzystać do sterowania odbiornikami radiowymi, sterownikami bram i rolet oraz innymi urządzeniami kompatybilnymi z systemem Proxima. Piloty Proximy posiadają zawieszkę, dzięki której można dołączyć je do kluczy i zawsze mieć je przy sobie.

MINI ONE
TRÓJKĄT
BANAN
FALA
SOPEL
MINI
MIĘKKI
PODKOWA
MOCNY
KWADRAT
WYŁĄCZNIK
KLAPKA
GWIZDEK

Piloty Nice

Piloty do bram firmy Nice – oryginalne i zamienniki

Piloty Nice to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo w przystępnej cenie. Firma wyprodukowała całą paletę pilotów, wśród których każdy znajdzie model, który mu się spodoba i spełni jego wymagania. Nadajnik, który można wykorzystać do sterowania odbiornikami radiowymi, sterownikami bram i rolet oraz innymi urządzeniami kompatybilnymi z systemem Nice.

Smilo - pilot 2-kanałowy SM2
Flor-S - pilot 2-kanałowy FLO2R-S
Era Flor - pilot 4-kanałowy FLO4RE
Smilo - pilot 2-kanałowy SM4
BFlor-S - pilot 4-kanałowy FLO4R-S
Era One - pilot 4-kanałowy ON4EFM
Flor-S - pilot 1-kanałowy FLO1R-S
Era Flor - pilot 2-kanałowy FLO2RE
Era Inti - Inti2

Piloty Faac

Piloty Faac do bram i garażowe – oryginalne i zamienniki

Piloty Faac to praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo. Nadajniki, można wykorzystać do sterowania odbiornikami radiowymi, sterownikami bram i rolet oraz innymi urządzeniami kompatybilnymi z systemem Faac. Piloty Faac posiadają zawieszkę, dzięki której można dołączyć je do kluczy i zawsze mieć je pod ręką.

Faac XT2
Faac XT4

Piloty Came

Piloty wieloużytkowe i wielokanałowe Came

Urządzenia firmy Came wyróżniają się nowoczesnym designem, ciekawą formą wizualną oraz zaawansowaną technologią pozwalającą obsługiwać kilka urządzeń o różnych częstotliwościach bez konieczności zmiany częstotliwości, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Ergonomiczne urządzenia tego producenta są dostępne w wielu wariantach i rodzajach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Piloty Came znakomicie sprawdzą się zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w budynku wielomieszkaniowym.

Came - TOP
Came - Atomo
Came - TAM
Space SP2
Came - TOP
Came - Space
Came - TWIN
Space SP4
Came - TOP EV
Came - TAM
Came - TOP

Piloty Beninca

Dwukanałowe i czterokanałowe piloty Beninca

Piloty firmy Beninca charakteryzują się prostą formą i nowoczesnością. Są to dobrej jakości produkty wygodne w codziennym użytkowaniu, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i w atrakcyjnej cenie. Możemy wybierać spośród kilku modeli dwukanałowych lub czterokanałowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Producent specjalizuje się w systemach do automatyki bram, a piloty będące częścią asortymentu do obsługi radiowej stanowią jeden z najpopularniejszych asortymentów. Sprawdzają się podczas codziennego użytkowania w domach jednorodzinnych oraz budynkach wielomieszkaniowych.

HAPPY VA / AK
TO.GO2AK / TO.GO4AK
IO.BLACK
TO.GO2QV / TO.GO4QV
TO.GO2A / TO.GO4A
TO.GO2VA / TO.GO4VA

Piloty Hormann

Innowacyjne piloty Hormann

Piloty firmy Hormann to rozwiązanie z wyższej półki, dla wymagających Klientów ceniących nie tylko szlachetny wygląd, solidne wykonanie i nowoczesną stylistykę, ale też innowacyjne technologie. W przypadku produktów Hormann płacimy za wyjątkową jakość i sprawdzone, certyfikowane rozwiązania gwarantujące bezwzględne bezpieczeństwo. Innowacyjny system kodowania BiSecur gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego i zapobiega jego skopiowaniu przez niepowołane osoby. Piloty Hormann to wyjątkowe urządzenia do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych. Łączą niebanalny design, wysoką jakość wykonania i komfort obsługi.

Ecostar RSC2
HS5 868 BS BiSecur
HSE2 868 BS BiSecur
HSE1 868 BS BiSecur
HSM4
HSE2 868 BS BiSecur
Ecostar RSE2
HSD 2 BiSecur
HSZ 2 BS BiSecur

Piloty firmy BFT

Uniwersalne piloty BFT

Piloty firmy BFT są to dobrej jakości produkty wygodne w codziennym użytkowaniu, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i w niewygórowanej cenie. Możemy wybierać spośród kilku modeli dwukanałowych lub czterokanałowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Ergonomiczne urządzenia tego producenta są dostępne w kilku wariantach i kolorach. To klasyczne, proste modele wygodne w codziennym użytkowaniu.

MITTO B4 REPLAY
MITTO B4 SUNRISE
MITTO B4 CLEAR ICE
MITTO B2
TMITTO B2 REPLAY
KLEIO 4
MITTO B4 VINEYARD
RB
KLEIO 2
MITTO B4

Piloty Normstahl

Ekskluzywne piloty Normstahl

Szwedzka firma Normstahl szczyci się znakomitą jakością produkowanych urządzeń oraz ich niebanalnym designem i trwałością. Piloty Normstahl mają eleganckie, solidne obudowy, są nowoczesne, ergonomiczne i niezawodne. Ponad 70-letnie doświadczenie producenta jest tutaj najlepszą rekomendacją. Mimo nie najniższej ceny piloty tej Firmy od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem, ponieważ płacimy za wyjątkową jakość i sprawdzone rozwiązania gwarantujące bezwzględne bezpieczeństwo.

RCU 433 4K Design
EA433 do gniazda zapalniczki
RCU 433 2K Design
EA433 2KM
T433-4
EA433 4KM

Piloty Wiśniowski

Polskie piloty Wiśniowski

Zwolennicy wspierania polskiej przedsiębiorczości mogą wybierać spośród produktów firmy Wiśniowski, projektującej piloty o stonowanym, bezpretensjonalnym wyglądzie, pomiędzy klasyką a nowoczesnością, wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Producent stosuje jako zabezpieczenie specjalny algorytm kodowania, który za każdym razem generuje unikalny kod, sprawiając tym samym, że jest on praktycznie nie do złamania. Jednocześnie piloty Wiśniowski są niezwykle proste do zaprogramowania i wygodne w obsłudze. Możemy wybrać spośród modeli dwukanałowych oraz czterokanałowych.

2k433
4A433
U Move srebrny
WING
PULSAR RTS
U Move czarny
4GO
U Move czerwony

Piloty Sommer

Niemiecka jakość – piloty Sommer

Piloty do bram Sommer to nowoczesne urządzenia świetnej jakości, o umiarkowanej cenie, wyróżniające się stylowym kształtem obudowy wykonanej z tworzyw odpornych na czynniki mechaniczne. Niemiecka precyzja i najnowsze technologie zaowocowały powstaniem produktów o znakomitych parametrach technicznych, niezawodnych, prostych, intuicyjnych w obsłudze i bardzo praktycznych w codziennym użytkowaniu.

PEARL TWIN
CLASSIC
PEARL
APERTO RUBY
MINI
SLIDER

Piloty Tousek

Piloty Firmy Tousek

Firma Tousek oferuje nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania. Cechą wyróżniającą jest ergonomiczny, zaokrąglony kształt i nieduża wielkość, co ułatwia przechowywanie i codzienne korzystanie z pilota. Przy bardzo umiarkowanej cenie zaskakiwać mogą: bardzo duży zasięg oraz zaawansowana technologia kodowania polegająca na kodowaniu zmiennym, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Piloty Tousek są godne polecenia, trwałe, wygodne w użytkowaniu i dobrej jakości w stosunku do rozsądnej ceny.

RS 433 TXR-2B
RS 868 TXR-4B
RS 433 MINI
RS 433-TXR-4
RS868-4M
RS-868-TXR1

Piloty Novoferm

Nowoczesne piloty Novoferm

Piloty firmy Novoferm są to dobrej jakości produkty wygodne w codziennym użytkowaniu, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i w niewygórowanej cenie. Piloty Novoferm to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się niezawodnością i rozsądną ceną. Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie i wiele innych.

Tormatic 522
Novoline 504
Novotron 502 MAX43-2

Piloty Krispol

Nowoczesne piloty Krispol

Urządzenia Firmy Krispol łączą najnowocześniejsze systemy indywidualnych zmiennych kodów zapewniających bezpieczeństwo oraz ponadczasowy elegancki design. Dyskretne formy wykończone szlachetną stalą, ciemna klasyczna kolorystyka i ergonomiczne kształty to znaki rozpoznawcze pilotów Krispol. Jednocześnie urządzenia te są niezwykle proste do zaprogramowania i wygodne w obsłudze. Możemy wybrać spośród dwóch modeli: trzykanałowego i czterokanałowego, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

STARCUS K06 / K10
STARCUS K06 / K10

Piloty Dea

Polskie piloty Firmy Dea

Dea to polska Firma z bogatym doświadczeniem i wieloletnią tradycją, założona w 1993r. Od tamtej pory producent zaawansowanych technologii automatyzacji domu i posesji bezkompromisowo rozwija swoją działalność i proponuje coraz nowocześniejsze rozwiązania ułatwiające codzienne życie i funkcjonowanie. Piloty Dea są minimalistyczne, proste, o obłym kształcie, łatwe w obsłudze i niezawodne. Duży zasięg i zabezpieczenie kodem zmiennym to niezaprzeczalne atuty. Średnia cena jest w pełni adekwatna do wysokiej jakości i nieprzeciętnej trwałości.

MIO TR2
GT4M
433-4
TD2
MIO TR4
433-1
Genie
GT2M
433-2
PUNTO-2

Piloty Neo

Nowoczesny design pilotów Neo

Piloty zdalnego sterowania Firmy Neo mają futurystyczny design, ciekawy kształt, posiadają dwa lub cztery przyciski, mogące sterować odbiornikami radiowymi, sterownikami bram i innymi urządzeniami. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby do minimum znieść ryzyko przypadkowego włączenia pilota. Obudowa posiada wzmocniony otwór umożliwiający wpięcie pilota do ulubionego breloka, z którego korzystamy na co dzień. Duży zasięg i zabezpieczenie kodem zmiennym to niezaprzeczalne atuty. Średnia cena jest w pełni adekwatna do wysokiej jakości i nieprzeciętnej trwałości.

DTM NEO 2-kanałowy OLD
DTM NEO czarno-srebrny 4-k
DTM NEO 4-kanałowy OLD
DTM NEO 2-P szaro-czarny 2-k
DTM NEO czarno-srebrny 2-k
DTM NEO 2-P szaro-czarny 4-k

Piloty Liftmaster

Ekskluzywne piloty Liftmaster

Firma Liftmaster oferuje nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania, charakteryzujące się pięknym nietuzinkowym designem. Są to produkty z wyższej półki, dla wymagających Klientów, płacących bez zastrzeżeń za bezpieczne rozwiązania bez kompromisów. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się niezawodnością i ciekawą formą wizualną. Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie i wiele innych. Niektóre modele posiadają funkcję breloka do wpięcia z innymi elementami.

374UT
Chamberlain 94334E - 4
94335E
TX4UNIS
CHAMBERLAIN TXR4UNI
Chamberlain 94335E
4333E

Piloty Somfy

Nowoczesne piloty Somfy

Piloty firmy Somfy są to dobrej jakości popularne na rynku produkty wygodne w codziennym użytkowaniu, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i w niewygórowanej cenie. Piloty Somfy to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się niezawodnością, ciekawą formą i rozsądną ceną. Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie i wiele innych.

KEYTIS 2 RTS
MITTO RTR
Keytis NS4 RTS
TELIS 1RTS PURE
KEYGO 4 RTS

Piloty Mhouse

PilotDesignerskie piloty Mhouse

Piloty Mhouse wyróżniają się nietypowym kształtem i nowoczesnym wyglądem. Są to świetnej jakości urządzenia ze średniej półki cenowej, wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania. Zastosowana technologia kodu zmiennego zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa oraz zmniejsza do minimum ryzyko skopiowania kodu pilota przez osoby trzecie. Piloty Mhouse pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie i wiele innych.

GTX4
TX4
GTX8
GTX4C

Piloty AllDucks

Nowoczesne piloty AllDucks

Firma AllDucks oferuje nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania, wyróżniające się obłymi kształtami i pięknym nietuzinkowym designem. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się niezawodnością i ciekawą formą wizualną. Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie i wiele innych. Piloty AllDucks to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo.

6203 12 BIT BLUE
6203 ROLLING CODE
6203 P
EUROMATIC
6203 ROL

Piloty AllMatic

Piloty zdalnego sterowania AllMatic

Piloty firmy AllMatic są to dobrej jakości produkty wygodne w codziennym użytkowaniu, zaawansowane technologicznie, bezpieczne i w średniej cenie. Piloty AllMatic to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się wysoką jakością, niezawodnością i ciekawym designem. Produkty te są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania. Świetnie sprawdzą się do zdalnego sterowania takimi urządzeniami jak bramy, rolety, oświetlenie, klimatyzacja, nawadnianie i inne.

PASS-1
TECH 3
BRO2WN
PASS-2
BRO.OVER
BRO2WN RED
PASS-4
MINI PASS
BRO1WN

Piloty Aprimatic

Nowoczesne rozwiązania Firmy Aprimatic

Dwu- lub czterokanałowe piloty Aprimatic umożliwiają kontrolowanie za pomocą jednego nadajnika wielu urządzeń (brama wjazdowa, garażowa, rolety, drzwi, klimatyzacja, oświetlenie, nawadnianie). Zastosowanie oddzielnego odbiornika APRIMATIC umożliwia sterowanie tym samym pilotem urządzeń automatyki innych producentów lub kontrolowanie urządzeń znajdujących się w domu i na terenie posesji. Piloty Apromatic to urządzenia wysokiej jakości, o obłych kształtach, wygodne do przechowywania i obsługi. Użyte tworzywa są odporne na urazy mechaniczne, trwałe i estetyczne.

TM4
TX2M
TR2
TX4E

Piloty Ditec

Wysoka jakość i rozsądna cena – piloty Ditec

Firma Ditec oferuje nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania, wyróżniające się obłymi kształtami i pięknym nietuzinkowym designem. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się niezawodnością i ciekawą formą wizualną. Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne sterowanie zdalne różnymi urządzeniami takimi jak bramy, rolety, oświetlenie, klimatyzacja, nawadnienie i wiele innych. Piloty Ditec to ekonomiczne, praktyczne rozwiązanie, które łączy wygodę i bezpieczeństwo.

BIXAG
BIXLS
ZEN2
BIXLG
GOL4
BIXLP
GOL4C

Piloty Elmes

Polska jakość i niezawodność

Firma Elmes istnieje od 1990 roku i specjalizuje się w produkcji radiowych urządzeń małej mocy służących do zdalnego sterowania i automatyzacji domu. Wieloletnie doświadczenie i bogata historia gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Piloty Elmes są niedrogie, dlatego bardzo popularne i lubiane, stanowią dobre rozwiązanie na zadowalającym poziomie, gwarantują bezpieczeństwo i wygodę. Proponujemy kilka modeli urządzeń tej firmy, charakteryzujących się ciekawą formą wizualną. Zastosowane certyfikowane technologie oraz dobrej jakości tworzywa zapewniają zadowolenie z użytkowania pilotów Elmes.

DW200HT
DWB100HT
CH3NT
U4T
CH4H200T
CH4HT
CH8NT
UMB-100HT
DWB100HT
U2T

Piloty Genius

Genialna prostota – piloty Genius

Piloty Firmy Genius to małe, poręczne, dyskretne urządzenia o prostej nowoczesnej formie, wykonane z materiałów o wysokiej trwałości i odporności na wstrząsy oraz czynniki mechaniczne. Mimo skromnego wyglądu produkty te charakteryzują się dużym zasięgiem oraz wykorzystują nowoczesną technologię dynamicznego kodowania, co zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega przejęciu sygnału przez osoby trzecie. Niewygórowana cena to dodatkowy atut pilotów Genius.

KILO TX2 JLC
Amigold TX4
Amigo 2
KILO TX4 JLC
BRAVO
JA332 GREY
ECHO TX 4 RC
JA334

Piloty Key

Kompaktowe piloty Key

Piloty Key wyróżniają się kompaktowym zwartym kształtem i dopracowanym designem. Dwu- lub czterokanałowe piloty umożliwiają kontrolowanie za pomocą jednego nadajnika wielu urządzeń (brama wjazdowa, garażowa, rolety, drzwi, klimatyzacja, oświetlenie, nawadnianie). Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania. Małe rozmiary i ergonomiczne kształty ułatwiają przechowywanie, zapewniają komfort użytkowania i obsługi.

PLAY4R
TXB-42
TXB-42R
SUB 44R / SUB 44F
TXB-42N
TXB-44
TXB-42

Piloty King Gates

Nowoczesne piloty King Gates

Włoski design urządzeń King Gates widać w nowoczesnych eleganckich formach, wydłużonych lekko zaokrąglonych ergonomicznych kształtach i dbałości o niuanse. Piloty King Gates to nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania, wyróżniające się obłymi kształtami i pięknym nietuzinkowym wyglądem. Zastosowana technologia oparta na kodzie dynamicznie zmiennym zapewnia bezpieczeństwo, bezawaryjność i komfort użytkowania.

Stylo 2K
CLIPPER
Stylo4K biały
MYO 4C WHITE
Stylo4K czarny
MYO 4C

Piloty Satel

Popularne i tanie piloty Satel

Urządzenia Firmy Satel są niezwykle popularne wśród Klientów ze względu na dobrą jakość i niską cenę. Kompaktowe niewielkie rozmiary, niewyszukane kształty i prosta forma zjednują wielu użytkowników. Dodatkową zaletą są karabińczyki dołączone do każdego pilota, co umożliwia jego przymocowanie do kluczy, które nosimy przy sobie codziennie. Produkty Satel są często wybierane do zdalnego sterowania systemami alarmowymi, ze względu na dyskretną formę i wygodę obsługi.

T-1
APT-100
T-1
T-2
P-2
T-2
T-4
P-4
T-4

Inne piloty

Inne piloty, które oferujemy

Nasza Firma dysponuje szeroką ofertą pilotów różnych renomowanych producentów oraz najwyższej jakości zamienniki. Oprócz urządzeń Firm wymienionych w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej oferujemy piloty takich producentów jak Erreka, Avidsen, Moovo i Big Tor. Są to produkty idealne do sterowania takimi urządzeniami jak bramy, rolety, żaluzje, oświetlenie, klimatyzacja, nawadnianie i inne. Są to nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, proste w obsłudze i łatwe do zaprogramowania,o różnych kształtach, stylu, wyglądzie i designie. Zastosowana technologia oparta na kodzie dynamicznie zmiennym zapewnia bezpieczeństwo, bezawaryjność i komfort użytkowania.

DOORHAN TX4
ERREKA LUNA 2
Avidsen
Moovo mt4v
Big Tor Solo - old
Eldrim 2K433 / PIC310 / 2k310
ERREKA LUNA 3
Avidsen
Moovo Pilot 4-kanałowy
ERREKA IRIS
Avidsen Astrell
Moovo Grigio
Big Tor SOLO

Tagi: Szlabany Came