ul. Rudzka 10, 93-457
575 655 901
info@marques.pl

RFID

RFID

RFID to zdalny odczyt tagów lub kart kodowych, gdzie za pośrednictwem anten dalekiego zasięgu np. 6-12 mb podjeżdżając samochodem szlaban lub brama otwierają się automatycznie, są to rozwiązania które w dużym stopniu personalizują pojazd (tag) lub osobę posiadającą kartę kodową.
RFiD InOut jest innowacyjnym, kompleksowym systemem zarządzania wjazdem i wyjazdem pojazdów. Proponujemy nowoczesne i otwarte rozwiązanie,dające sprawne zarządzanie i obsługę zabezpieczenia wjazdu i wyjazdu, zdalne otwarcia lub zamknięcia szlabanów, bram lub innych punktów ograniczonego dostępu. Uniwersalność pozwala na stosowanie systemu do obsługi zarówno małych jak i dużych firm, miejsc parkingowych lub innych miejsc wymagających kontroli wjazdu lub zdalnego otwarcia.

Zainstalowanie systemu umożliwia bezobsługową, bezprzewodową kontrolę i autoryzację dostępu wjazdu i wyjazdu z hal, magazynów, placów budów, miejsc parkingowych, osiedli itp. RFID InOut łączy ze sobą zalety systemów opartych na pilotach i kartach zbliżeniowych, nie posiadając jednocześnie wad tych systemów. RFID InOut działa na zasadzie identyfikatorów w postaci kart (nie wymagających źródła zasilania) i działa z odległości około 10 m (jak pilot). Wraz z systemem dostępne jest oprogramowanie RFID InOut Management umożliwiające rejestrację wjazdu/wyjazdu, przeglądanie historii wjazdów i wyjazdów, zarządzanie uprawnieniami użytkowników. System RFID InOut dostępny jest w postaci gotowego rozwiązania obejmującego wszystkie elementy mechaniki wjazdu lub otwarcia bramy jak również osobno w postaci czytnika lub identyfikatorów RFiD.

Tagi: Szlabany Came