ul. Rudzka 10, 93-457
575 655 901
info@marques.pl

Słupki drogowe

Słupki drogowe

Słupki drogowe, służą do wygrodzenia terenów objętych zakazem ruchu, mogą być wkopane, zabetonowane lub kotwione do stabilnej nawierzchni, mogą stanowić ciąg wraz z łańcuchami, ich wysokość jest dowolna, malowane często w kolory sygnałowe, żółte, czerwone lub biało czerwone, używa się ich także przy szlabanach i innych zaporach jako uzupełnienie ograniczenia wjazdu.
Słupki to sprawdzona metoda pozwalająca na odgrodzenie lub wydzielenie terenu. Świetnie zabezpiecza miejsca postojowe przed niechcianymi użytkownikami. Sprawdzi się w przypadku osób prowadzących swoje parkingi, ale także w przypadku osób prywatnych, chcących w określony sposób zaznaczyć obszar do parkowania lub chociażby chronić swój trawnik, aby móc lepiej o niego zadbać. Dobrze dobrane słupki będą służyły nam przez lata, dlatego tak ważne jest, aby wybierać te wykonane z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości, odpowiednio zabezpieczone trwałą farbą specjalistyczną.

Nasza oferta wyposażona jest w zróżnicowany asortyment słupków drogowych. Znajdą Państwo u nas słupki w wielu kolorach oraz rozmiarach, które można dobierać dowolnie, w zależności od zastosowania oraz przeznaczenia wybranych modeli. Słupki w naszej ofercie posiadają różne wysokości oraz szerokości, a także wykonane są z różnorodnych materiałów. Mogą być umieszczone na parkingach, wzdłuż chodników, w celu zabezpieczenia ich przed wjeżdżaniem pojazdów, czy też wchodzeniem pieszych, jako specjalistyczne oznakowania ostrzegawcze oraz ogrodzenie trawników i terenów zielonych, w celu ochrony przez deptaniem.

Tagi: Szlabany Came