Profesjonalna automatyka do bram
Kolczatki

Kolczatki

Wjazd na parking, lotnisko , teren instytucji lub inne miejsca gdzie chcemy zapewnić dostęp do miejsc parkingowych lub ograniczyć dla nieupoważnionych wjazd to technika firmy Came światowego lidera w produkcji i dostawie szlabanów i zapór drogowych.
Szlabany automatyczne , lub szlabany ręczne to często spotykane w naszym otoczeniu zapory regulujące ruch pojazdów.Szlabany Came są sprawdzonym rozwiązaniem na wielu rynkach gdzie są stosowane.

Zakres zastosowania szlabanów zależny jest od ich konstrukcji  , szybkości otwierania , szerokości przejazdu oraz wyposażenia w akcesoria uzupełniające.
Najczęściej stosuje się szlabany drogowe o szerokości przejazdu do 4 mb , ale dostępne są również umożliwiające szerokość przejazdu do 12 mb.
Nieograniczone możliwości wynikające z szerokiej gamy szlabanów i urządzeń firmy Came oraz innych produktów automatyki wjazdu jak seria szlabanów G 2500, G 4000, G 6000 nieskomplikowanych ale sprawdzonych , szybkich i niezawodnych od wielu lat ,oraz GARD 4 i Gard 8 dających możliwości współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, charakteryzujących się nowoczesnym designem i wychodzącymi naprzeciw potrzebom rynku rozwiązaniami.

Szlabany Came wygrywają konkurencje z pozostałymi oferentami , zarówno ich jakością sprawnością jak i ceną , która dzięki szerokiemu ich zastosowaniu została skalkulowana na najlepszym dla klienta poziomie.

Zastosowanie kolczatek drogowych

Kolczatki drogowe to najlepsze rozwiązania stosowane w celu dokładnego zabezpieczenia terenu zarówno prywatnej posiadłości, jak i budynków państwowych. Zapewniają one niemalże stuprocentowe zabezpieczenie przed przejazdem niepożądanych pojazdów. W zależności od potrzeb klientów kolczatki mogą chronić wjazd, wyjazd, bądź też być dwustronne i spełniać swoją funkcję niezależnie od kierunku jazdy. Stosowane są one w celu wzmocnienia ochrony wjazdu w sytuacji, w której sam szlaban nie jest wystarczający. Zalecane są szczególnie w przypadku ochrony przejść granicznych oraz parkingów strzeżonych.

Kolczatki to stalowe konstrukcje wykonywane z blachy wierzchniej o grubości dostosowanej do oczekiwań klientów, wynoszącej sześć lub dwanaście milimetrów, zależnie od obciążenia, które kolczata będzie musiała wytrzymać. Jest ona lakierowana oraz cynkowana w celu zapewniania wzmocnienia oraz długotrwałej wytrzymałości. Chroni ją to przed korozją oraz wpływem innych, niekorzystnie działających czynników atmosferycznych. Takie rozwiązania przedłużają okres poprawnego działania zabezpieczeń i powodują, że będzie to inwestycja na długie lata.

Profesjonalna obsługa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej kolczatki może przysparzać problemy, dlatego zawsze pomagamy klientom w doborze najlepszego modelu, uwzględniając budżet, którym dysponują oraz oczekiwania, którym ma sprostać wybrane zabezpieczenie. Doradzamy, jaką długość oraz grubość kolczatki wybrać. Chętnie podpowiadamy także w zakresie montażu zakupionych u nas modeli. Wybierając nasze kolczatki, zyskujecie Państwo gwarancję jakości oraz solidności wykonania, jak również wiecie, że nie zostaniecie sami z problemem zamontowania zabezpieczeń.

Projekt i wykonanie: NRInf.pl