Profesjonalna automatyka do bram
Kolczatki

Kolczatki

Wjazd na parking, lotnisko , teren instytucji lub inne miejsca gdzie chcemy zapewnić dostęp do miejsc parkingowych lub ograniczyć dla nieupoważnionych wjazd to technika firmy Came światowego lidera w produkcji i dostawie szlabanów i zapór drogowych.
Szlabany automatyczne , lub szlabany ręczne to często spotykane w naszym otoczeniu zapory regulujące ruch pojazdów.Szlabany Came są sprawdzonym rozwiązaniem na wielu rynkach gdzie są stosowane.

Zakres zastosowania szlabanów zależny jest od ich konstrukcji  , szybkości otwierania , szerokości przejazdu oraz wyposażenia w akcesoria uzupełniające.
Najczęściej stosuje się szlabany drogowe o szerokości przejazdu do 4 mb , ale dostępne są również umożliwiające szerokość przejazdu do 12 mb.
Nieograniczone możliwości wynikające z szerokiej gamy szlabanów i urządzeń firmy Came oraz innych produktów automatyki wjazdu jak seria szlabanów G 2500, G 4000, G 6000 nieskomplikowanych ale sprawdzonych , szybkich i niezawodnych od wielu lat ,oraz GARD 4 i Gard 8 dających możliwości współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, charakteryzujących się nowoczesnym designem i wychodzącymi naprzeciw potrzebom rynku rozwiązaniami.

Szlabany Came wygrywają konkurencje z pozostałymi oferentami , zarówno ich jakością sprawnością jak i ceną , która dzięki szerokiemu ich zastosowaniu została skalkulowana na najlepszym dla klienta poziomie.

Zastosowanie kolczatek drogowych

Kolczatki drogowe to najlepsze rozwiązania stosowane w celu dokładnego zabezpieczenia terenu zarówno prywatnej posiadłości, jak i budynków państwowych. Zapewniają one niemalże stuprocentowe zabezpieczenie przed przejazdem niepożądanych pojazdów. W zależności od potrzeb klientów kolczatki mogą chronić wjazd, wyjazd, bądź też być dwustronne i spełniać swoją funkcję niezależnie od kierunku jazdy. Stosowane są one w celu wzmocnienia ochrony wjazdu w sytuacji, w której sam szlaban nie jest wystarczający. Zalecane są szczególnie w przypadku ochrony przejść granicznych oraz parkingów strzeżonych.

Kolczatki to stalowe konstrukcje wykonywane z blachy wierzchniej o grubości dostosowanej do oczekiwań klientów, wynoszącej sześć lub dwanaście milimetrów, zależnie od obciążenia, które kolczata będzie musiała wytrzymać. Jest ona lakierowana oraz cynkowana w celu zapewniania wzmocnienia oraz długotrwałej wytrzymałości. Chroni ją to przed korozją oraz wpływem innych, niekorzystnie działających czynników atmosferycznych. Takie rozwiązania przedłużają okres poprawnego działania zabezpieczeń i powodują, że będzie to inwestycja na długie lata.

Profesjonalna obsługa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej kolczatki może przysparzać problemy, dlatego zawsze pomagamy klientom w doborze najlepszego modelu, uwzględniając budżet, którym dysponują oraz oczekiwania, którym ma sprostać wybrane zabezpieczenie. Doradzamy, jaką długość oraz grubość kolczatki wybrać. Chętnie podpowiadamy także w zakresie montażu zakupionych u nas modeli. Wybierając nasze kolczatki, zyskujecie Państwo gwarancję jakości oraz solidności wykonania, jak również wiecie, że nie zostaniecie sami z problemem zamontowania zabezpieczeń.

Projekt i wykonanie: NRInf.pl

Automatyka do bram garażowych Łódzkie, automatyka do bram garażowych Łódź, automatyka do bram Łódzkie, automatyka do bram Łódź, automatyka do bram przesuwnych Łódzkie, automatyka do bram przesuwnych Łódź, automatyka do bram skrzydłowych Łódzkie, automatyka do bram skrzydłowych Łódź, blokada parkingowa Łódzkie, blokada parkingowa Łódź, blokady parkingowe Łódzkie, blokady parkingowe Łódź, blokady parkingowe montaż Łódź, brama na pilota Łódzkie, brama na pilota Łódź, bramka obrotowa Łódzkie, bramka obrotowa Łódź, bramki obrotowe, bramki obrotowe Łódzkie, bramki obrotowe Łódź, montaż szlabanów Łódzkie, montaż szlabanów Łódź, pilot do bramy Łódzkie, pilot do bramy Łódź, pilot do szlabanu Łódzkie, pilot do szlabanu Łódź, piloty do bram Łódzkie, piloty do bram Łódź, piloty do szlabanów Łódzkie, piloty do szlabanów Łódź, słupek parkingowy Łódzkie, słupek parkingowy Łódź, słupki na parking Łódzkie, słupki na parking Łódź, słupki parkingowe, słupki parkingowe Łódzkie, słupki parkingowe Łódź, system kontroli dostępu, system kontroli dostępu Łódzkie, system kontroli dostępu Łódź, systemy kontroli dostępu, systemy kontroli dostępu Łódzkie, systemy kontroli dostępu Łódź, szlaban Łódzkie, szlaban Łódź, szlaban na pilota Łódzkie, szlaban na pilota Łódź, szlabany, szlabany came, szlabany came Łódzkie, szlabany came Łódź, szlabany Łódzkie, szlabany Łódź, szlabany pół automatyczne Łódź, zapory drogowe, zapory drogowe Łódzkie, zapory drogowe Łódź, zapory parkingowe, zapory parkingowe Łódzkie, zapory parkingowe Łódź