Profesjonalna automatyka do bram
Piloty zdalnego sterowania

Piloty do bram są ważną częścią naszego życia.

Piloty zdalnego sterowania towarzyszą nam przez całe życie. W przypadku osób zmotoryzowanych istotną rolę odgrywają piloty zdalnego sterowania do bram, szlabanów, garażowe. Jest wiele firm, które wyspecjalizowały się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki do bram przesuwnych. Każda z nich posiada unikalne systemy zdalnego sterowania. Są jednak elementy wspólne. Piloty możemy podzielić na jedno, dwu lub czterokanałowe, na te które posiadają kod stały i kod dynamicznie zmienny. Wszystkie piloty zdalnego sterowania do bram przesuwnych, szlabanów, garażowe nadają na jednym z dwóch pasm częstotliwości: 433,92 MHz lub 868,35 MHz.

Zamienniki pilotów czy oryginały – zgubiłeś lub zniszczyłeś pilota i nie wiesz co dalej?

Z biegiem czasu nasze piloty zużywają się, czasami je gubimy, potrafimy je również zniszczyć podczas codziennej eksploatacji. Pilot garażowy nie jest tutaj wyjątkiem – wszystkie te urządzenia intensywnie eksploatujemy, przez co są one narażone na zniszczenie. Co zrobić, gdy posiadamy pilota do bramy, garażu, szlabanu, którego już nie możemy uratować, albo zwyczajnie go zgubiliśmy? Z pomocą wychodzi nasza firma, która zaproponuje Ci albo oryginalnego pilota, albo dobrej jakości zamiennik (pilot zastępczy) oryginalnego pilota do bram. Oferujemy Państwu zamienniki czołowych producentów pilotów, takich jak: Smilo, Nice, Faac, Came, Space, Beninca, Hormann, Somfy, Bft, Normhstal, Wiśniowski, Sommer, Tousek, Novoferm, Krispol, Avidsen, Ecostar, Dea, ale również piloty do popularnych urządzeń marketowych np.: Moovo, Neo, Liftmaster jak i wiele innych producentów. Na naszej stronie prezentujemy tylko część obszernej oferty zamienników do pilotów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy oryginał Twojego pilota, czy zamiennik pilota, to zadzwoń do naszej firmy, lub po prostu przyjedź do nas. Nie przejmuj się tym, że nie znalazłeś swojego pilota wśród zdjęć, jakie prezentujemy na stronie.

Projekt i wykonanie: NRInf.pl

Automatyka do bram garażowych Łódzkie, automatyka do bram garażowych Łódź, automatyka do bram Łódzkie, automatyka do bram Łódź, automatyka do bram przesuwnych Łódzkie, automatyka do bram przesuwnych Łódź, automatyka do bram skrzydłowych Łódzkie, automatyka do bram skrzydłowych Łódź, blokada parkingowa Łódzkie, blokada parkingowa Łódź, blokady parkingowe Łódzkie, blokady parkingowe Łódź, blokady parkingowe montaż Łódź, brama na pilota Łódzkie, brama na pilota Łódź, bramka obrotowa Łódzkie, bramka obrotowa Łódź, bramki obrotowe, bramki obrotowe Łódzkie, bramki obrotowe Łódź, montaż szlabanów Łódzkie, montaż szlabanów Łódź, pilot do bramy Łódzkie, pilot do bramy Łódź, pilot do szlabanu Łódzkie, pilot do szlabanu Łódź, piloty do bram Łódzkie, piloty do bram Łódź, piloty do szlabanów Łódzkie, piloty do szlabanów Łódź, słupek parkingowy Łódzkie, słupek parkingowy Łódź, słupki na parking Łódzkie, słupki na parking Łódź, słupki parkingowe, słupki parkingowe Łódzkie, słupki parkingowe Łódź, system kontroli dostępu, system kontroli dostępu Łódzkie, system kontroli dostępu Łódź, systemy kontroli dostępu, systemy kontroli dostępu Łódzkie, systemy kontroli dostępu Łódź, szlaban Łódzkie, szlaban Łódź, szlaban na pilota Łódzkie, szlaban na pilota Łódź, szlabany, szlabany came, szlabany came Łódzkie, szlabany came Łódź, szlabany Łódzkie, szlabany Łódź, szlabany pół automatyczne Łódź, zapory drogowe, zapory drogowe Łódzkie, zapory drogowe Łódź, zapory parkingowe, zapory parkingowe Łódzkie, zapory parkingowe Łódź