Profesjonalna automatyka do bram
Blokady parkingowe

Blokady parkingowe

Blokady parkingowe stały się niezwykle popularne w ciągu ostatnich lat. Szczególnie często możemy je zauważyć w centrach dużych miast oraz w obszarach, w których kierowcy samochodów nagminnie łamią przepisy, blokując wjazdy do bram, stając w sposób, który ogranicza swobodny ruch uliczny lub też naruszając place parkingowe w sposób niedozwolony. Blokady parkingowe pozwalają na skuteczne pozbycie się tego problemu bez ponoszenia dużych kosztów oraz bez konieczności bezpośredniej rozmowy z kierowcą. Niezwykle prosty jest również sposób użytkowania blokady, gdyż wymaga tylko ustawienia jej w sposób pionowy, a następnie zabezpieczenia przy pomocy kłódki lub specjalnej stacyjki kluczykowej.

Szlabany i blokady w wielu kształtach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zróżnicowaną gamę blokad parkingowych w każdym kształcie, wymiarach i przeznaczeniu. Szeroki asortyment na pewno pozwoli każdemu znaleźć odpowiednią blokadę, która spełni oczekiwania inwestora, zabezpieczy samochód przed kradzieżą oraz poprawi bezpieczeństwo pieszych, a oprócz tego będzie odpowiadać estetyką oraz dokładnością wykonania. Staramy się, aby w naszym sklepie znalazły się takie produkty, które nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Blokady indywidualne

Wszystkie znajdujące się w naszym sklepie blokady parkingowe charakteryzują się najwyższą jakością oraz niepodważalną wytrzymałością. Są one starannie wykonane ze stali pokrytej specjalną farbą proszkową. Wykazują bardzo dużą odporność na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne, które mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Zakup naszych blokad parkingowych jest inwestycją na lata. Jesteśmy pewni, że przez długi czas będą one spełniać swoje funkcje w niezawodny sposób. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model blokady oraz wesprzemy w montażu.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko blokady parkingowe używane przez służby miejskie, ale również modele, które pozwolą efektywnie zabezpieczyć prywatne miejsce parkingowe przed zastawianiem go, chociażby przez sąsiadów lub inne niepożądane osoby. Rozwiązania takie są sprawne w stu procentach. Pozwalają one szybko zwolnić oraz zabezpieczyć pojedyncze miejsce parkingowe. Wyposażone są w elektromechaniczne siłowniki o stopniu ochrony IP 54 / NEMA 3, ręczny system zwalniający blokadę oraz wykrywanie przeszkód. Dodatkowo estetyczny wygląd oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami zapewnia ocynkowana obudowa pokryta lakierem w kolorze RAL 2004.

 

Samoblokujące bariery do blokady indywidualnych miejsc parkingowych, sprawność 100%.

Charakterystyka ogólna:

  • Elektromechaniczne siłowniki (stopień ochrony IP 54 / NEMA 3)
  • Ręczny system zwalniający blokadę
  • Ocynkowana obudowa pokryta lakierem w kolorze RAL 2004
  • Aperometryczne wykrywanie przeszkód

SIŁOWNIKI DO BLOKADY INDYWIDUALNYCH MIEJSC PARKINGOWYCH

ARK1 ARK 1

Mała zapora o szerokości 350 mm.

ARK1 ARK 2

Duża zapora o szerokości 800 mm.

UNIP UNIP

24V A.C. – 20W Samoblokujący siłownik elektromechaniczny do indywidualnych miejsc parkingowych. Czas otwarcia 10s. Sama podstawa.

 

Blokady indywidualne UNIPARK – akcesoria

MIKROPROCESOROWA CENTRALA STERUJĄCA 24V D.C.

LB18

ZL 22

Centrala sterująca obsługująca w standardzie jeden Unipark z możliwością rozbudowy do 4 poprzez instalację trzech kart LM22. Posiada wbudowany jednokanałowy dekoder radiowy oraz czujnik amperometrycznego wykrywania przeszkód. Obudowa z ABS.

RBI1_RBI2

LM 22

Karta sterująca jednym siłownikiem Unipark montowana w centrali ZL22.

ZASILANIE AWARYJNE

LB35

LB22

Karta umożliwiająca zasilanie systemu akumulatorami

(12V 1,2Ah x 2), montaż wewnątrz centrali.

 Akumulator

EP 12-1,2

Akumulator 12V 1,2 Ah

Projekt i wykonanie: NRInf.pl