Profesjonalna automatyka do bram
Szlabany i zapory drogowe

Kontrola i systemy dostępu to coraz częstszy element naszego życia gospodarczego , choć nie tylko.
Wjazdy i wyjazdy kontrolowane ręcznie lub automatycznie, wymagające zezwoleń lub niedozwolone dla niepożądanych gości. Wszystkie te elementy współpracują z nami na codzień , bramy bardzo wąskie i najszersze nie są problemem przy zastosowaniu technologii Came.

Wjazd na parking, lotnisko , teren instytucji lub inne miejsca gdzie chcemy zapewnić dostęp do miejsc parkingowych lub ograniczyć dla nieupoważnionych wjazd to technika firmy Came światowego lidera w produkcji i dostawie szlabanów i zapór drogowych.

Szlabany automatyczne , lub szlabany ręczne to często spotykane w naszym otoczeniu zapory regulujące ruch pojazdów.Szlabany Came są sprawdzonym rozwiązaniem na wielu rynkach gdzie są stosowane.

Zakres zastosowania szlabanów zależny jest od ich konstrukcji  , szybkości otwierania , szerokości przejazdu oraz wyposażenia w akcesoria uzupełniające.

Najczęściej stosuje się szlabany drogowe o szerokości przejazdu do 4 mb , ale dostępne są również umożliwiające szerokość przejazdu do 12 mb.

Nieograniczone możliwości wynikające z szerokiej gamy szlabanów i urządzeń firmy Came oraz innych produktów automatyki wjazdu jak seria szlabanów G 2500, G 4000, G 6000 nieskomplikowanych ale sprawdzonych , szybkich i niezawodnych od wielu lat ,oraz GARD 4 i Gard 8 dających możliwości współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, charakteryzujących się nowoczesnym designem i wychodzącymi naprzeciw potrzebom rynku rozwiązaniami.

Szlabany Came wygrywają konkurencje z pozostałymi oferentami , zarówno ich jakością sprawnością jak i ceną , która dzięki szerokiemu ich zastosowaniu została skalkulowana na najlepszym dla klienta poziomie.

Szlaban półautomatycznyGARD4kolczatka  2 stronnaPróg zwalniającyB680H_1


Oferta
Projekt i wykonanie: NRInf.pl