Profesjonalna automatyka do bram
Słupki parkingowe

Słupki parkingowe

Ograniczenie ruchu kołowego, a także w niektórych przypadkach ruchu pieszych niejednokrotnie decyduje o bezpieczeństwie zarówno ludzi, jak i samochodów. Słupki parkingowe, barierki, spowalniacze prędkości, zapory drogowe, czy też barierki drogowe – wszystkie one służą zachowaniu bezpieczeństwa na drodze oraz ograniczeniu ruchu kołowego w miejscach przeznaczonych dla ruchu pieszego. Aby zapobiegać licznym problemom i zagrożeniem, wprowadza się metody ochrony stosowane na parkingach, jezdniach oraz w ciągach ruchu drogowego, szczególnie tam, gdzie często przechodzą dzieci.

Słupki parkingowe to sprawdzona metoda pozwalająca na odgrodzenie lub wydzielenie terenu. Świetnie zabezpiecza miejsca postojowe przed niechcianymi użytkownikami. Sprawdzi się w przypadku osób prowadzących swoje parkingi, ale także w przypadku osób prywatnych, chcących w określony sposób zaznaczyć obszar do parkowania lub chociażby chronić swój trawnik, aby móc lepiej o niego zadbać. Dobrze dobrane słupki będą służyły nam przez lata, dlatego tak ważne jest, aby wybierać te wykonane z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości, odpowiednio zabezpieczone trwałą farbą specjalistyczną.

Typy słupków parkingowych

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze słupki parkingowe. Robimy wszystko, aby pomóc dobrać je zgodnie z Państwa oczekiwaniami i indywidualnymi preferencjami. Bierzemy pod uwagę przeznaczenie słupków oraz uwagi klientów. Dobieramy nasz asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć model odpowiadający jego potrzebom oraz aby wyróżniał się on na tle konkurencyjnych produktów dobrym wyglądem oraz niezawodnością. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo słupki wykonane ze stali pokrytej specjalistyczną farbą proszkową, chroniącą przez niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu słupki nie ulegają korozji oraz nie tracą swojego pierwotnego koloru.

Solidne słupki parkingowe

Nasza oferta wyposażona jest w zróżnicowany asortyment słupków parkingowych. Znajdą Państwo u nas słupki w wielu kolorach oraz rozmiarach, które można dobierać dowolnie, w zależności od zastosowania oraz przeznaczenia wybranych modeli. Słupki parkingowe w naszej ofercie posiadają różne wysokości oraz szerokości, a także wykonane są z różnorodnych materiałów. Mogą być umieszczone na parkingach, wzdłuż chodników, w celu zabezpieczenia ich przed wjeżdżaniem pojazdów, czy też wchodzeniem pieszych, jako specjalistyczne oznakowania ostrzegawcze oraz ogrodzenie trawników i terenów zielonych, w celu ochrony przez deptaniem. Wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Projekt i wykonanie: NRInf.pl