Profesjonalna automatyka do bram
Domofony, audio i video
  • Home »
  • Domofony, audio i video

Domofony oraz videofony są bardzo ważnym elementem, który daje nam pierwszy kontakt z odwiedzającymi nas osobami. W związku z tym ważne wydaje się być, aby były to urządzenia estetyczne, nie zaburzające harmonii naszych budynków oraz gwarantujące dobrą jakość rozmowy.


Systemy w naszej ofercie są jednymi z najlepszych oferowanych na rynku. Posiadamy szeroką ofertę zarówno domofonów jak i videofonów. Są to urządzenia opierające się zarówno na komunikacji przewodowej, jak i bezprzewodowej, a w tym również rozwiązania, w których przesył danych odbywa się za pomocą internetu czy sieci GSM (GSM – tylko domofon).

Przykładowy zestaw domofonowy, który zawiera panel zewnętrzny i wewnętrzny.

Przykładowy zestaw videofonowy, który zawiera panel zewnętrzny i wewnętrzny.

Większość naszych paneli jest wstępnie zaprogramowana co znacznie ułatwia montaż. Urządzenia można montować natynkowo i podtynkowo. Do zestawów można dobrać okablowanie, które również przyspieszy montaż i sprawi, że wszystko będzie działało na najwyższym poziomie.

Ponadto system umożliwia:

  • Szeroki kąt widzenia z cyfrową regulacją.
  • Możliwość uruchamiania dodatkowych urządzeń (brama garażowa, brama wjazdowa) za pomocą kodu z klawiatury, przy wykorzystaniu dodatkowych przekaźników.
  • Dodatkowe informacje wyświetlane na ekranie panelu wewnętrznego (np. drzwi otwarte/zamknięte).

Panele zewnętrzne można zamówić również osobno dowolnie kompilując swój zestaw.

Również panele wewnętrzne można zamówić osobno – niżej przykłady

Projekt i wykonanie: NRInf.pl