Profesjonalna automatyka do bram
Domofony, audio i video
  • Home »
  • Domofony, audio i video

Domofony oraz videofony są bardzo ważnym elementem, który daje nam pierwszy kontakt z odwiedzającymi nas osobami. W związku z tym ważne wydaje się być, aby były to urządzenia estetyczne, nie zaburzające harmonii naszych budynków oraz gwarantujące dobrą jakość rozmowy.


Systemy w naszej ofercie są jednymi z najlepszych oferowanych na rynku. Posiadamy szeroką ofertę zarówno domofonów jak i videofonów. Są to urządzenia opierające się zarówno na komunikacji przewodowej, jak i bezprzewodowej, a w tym również rozwiązania, w których przesył danych odbywa się za pomocą internetu czy sieci GSM (GSM – tylko domofon).

Przykładowy zestaw domofonowy, który zawiera panel zewnętrzny i wewnętrzny.

Przykładowy zestaw videofonowy, który zawiera panel zewnętrzny i wewnętrzny.

Większość naszych paneli jest wstępnie zaprogramowana co znacznie ułatwia montaż. Urządzenia można montować natynkowo i podtynkowo. Do zestawów można dobrać okablowanie, które również przyspieszy montaż i sprawi, że wszystko będzie działało na najwyższym poziomie.

Ponadto system umożliwia:

  • Szeroki kąt widzenia z cyfrową regulacją.
  • Możliwość uruchamiania dodatkowych urządzeń (brama garażowa, brama wjazdowa) za pomocą kodu z klawiatury, przy wykorzystaniu dodatkowych przekaźników.
  • Dodatkowe informacje wyświetlane na ekranie panelu wewnętrznego (np. drzwi otwarte/zamknięte).

Panele zewnętrzne można zamówić również osobno dowolnie kompilując swój zestaw.

Również panele wewnętrzne można zamówić osobno – niżej przykłady

Projekt i wykonanie: NRInf.pl

Automatyka do bram garażowych Łódzkie, automatyka do bram garażowych Łódź, automatyka do bram Łódzkie, automatyka do bram Łódź, automatyka do bram przesuwnych Łódzkie, automatyka do bram przesuwnych Łódź, automatyka do bram skrzydłowych Łódzkie, automatyka do bram skrzydłowych Łódź, blokada parkingowa Łódzkie, blokada parkingowa Łódź, blokady parkingowe Łódzkie, blokady parkingowe Łódź, blokady parkingowe montaż Łódź, brama na pilota Łódzkie, brama na pilota Łódź, bramka obrotowa Łódzkie, bramka obrotowa Łódź, bramki obrotowe, bramki obrotowe Łódzkie, bramki obrotowe Łódź, montaż szlabanów Łódzkie, montaż szlabanów Łódź, pilot do bramy Łódzkie, pilot do bramy Łódź, pilot do szlabanu Łódzkie, pilot do szlabanu Łódź, piloty do bram Łódzkie, piloty do bram Łódź, piloty do szlabanów Łódzkie, piloty do szlabanów Łódź, słupek parkingowy Łódzkie, słupek parkingowy Łódź, słupki na parking Łódzkie, słupki na parking Łódź, słupki parkingowe, słupki parkingowe Łódzkie, słupki parkingowe Łódź, system kontroli dostępu, system kontroli dostępu Łódzkie, system kontroli dostępu Łódź, systemy kontroli dostępu, systemy kontroli dostępu Łódzkie, systemy kontroli dostępu Łódź, szlaban Łódzkie, szlaban Łódź, szlaban na pilota Łódzkie, szlaban na pilota Łódź, szlabany, szlabany came, szlabany came Łódzkie, szlabany came Łódź, szlabany Łódzkie, szlabany Łódź, szlabany pół automatyczne Łódź, zapory drogowe, zapory drogowe Łódzkie, zapory drogowe Łódź, zapory parkingowe, zapory parkingowe Łódzkie, zapory parkingowe Łódź