Profesjonalna automatyka do bram
Automatyka do bram skrzydłowych

Bramy skrzydłowe  to niewątpliwie elegancja i styl . Styl cechujący ludzi wyjątkowych, mieszkających w wyjatkowych domach. Szeroki asortyment automatyki zarówno do bram jedno jak i dwu skrzydłowych daje możliwość wyborów zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

Oferujemy automatykę do mocowania na wąskich metalowych słupkach ,murowanych szerokich słupach ,które są jednocześnie ozdobą oraz do montażu podziemnego , będących niewidocznymi z zewnątrz. Wiele funkcji w które wyposażone są siłowniki spełniają oczekiwania najwybredniejszych klientów.

Napędy do bram skrzydłowych dobieramy zależnie od wielkości – szerokości skrzydła i jego ciężaru,   automatyka do bram skrzydłowych może być niewidoczna na zewnątrz , mówimy wtedy o napędach podziemnych,  napędy do bram podziemnych podnoszą estetykę bram kutych dając też możliwości późniejszego montażu do bram które były wcześniej cynkowane i malowane np. farbami proszkowymi. Automatyka do bram stosowana w przypadku słupków wymurowanych – szerokich  np. z klinkieru różni się nieco od tej którą stosujemy na wąskich metalowych słupkach o czym warto pamiętać przy jej doborze.

Napęd do bramy ciężkich , ich dobór powinien być skonsultowany z dostawcą.  Automatyka do bramy mimo zawsze zasilania 230 v doprowadzanego do centrali , dzieli się na siłowniki 230 i 24 volty. Napędy bram 24 volty to bardziej płynna praca i niejednokrotnie większe bezpieczeństwo w przypadku przepięć. Automatyka bram jest elementem komfortu obsługi , napędy do bram wjazdowych mają szereg funkcji informacyjnych i bezpieczeństwa , prawidłowo dobrana automatyka do bram wjazdowych daje zadowolenie na długie lata eksploatacji.ATI_2

Rozwierna zdjęciefota2

 

Projekt i wykonanie: NRInf.pl