Profesjonalna automatyka do bram
Automatyka do bram skrzydłowych

Bramy skrzydłowe  to niewątpliwie elegancja i styl . Styl cechujący ludzi wyjątkowych, mieszkających w wyjatkowych domach. Szeroki asortyment automatyki zarówno do bram jedno jak i dwu skrzydłowych daje możliwość wyborów zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

Oferujemy automatykę do mocowania na wąskich metalowych słupkach ,murowanych szerokich słupach ,które są jednocześnie ozdobą oraz do montażu podziemnego , będących niewidocznymi z zewnątrz. Wiele funkcji w które wyposażone są siłowniki spełniają oczekiwania najwybredniejszych klientów.

Napędy do bram skrzydłowych dobieramy zależnie od wielkości – szerokości skrzydła i jego ciężaru,   automatyka do bram skrzydłowych może być niewidoczna na zewnątrz , mówimy wtedy o napędach podziemnych,  napędy do bram podziemnych podnoszą estetykę bram kutych dając też możliwości późniejszego montażu do bram które były wcześniej cynkowane i malowane np. farbami proszkowymi. Automatyka do bram stosowana w przypadku słupków wymurowanych – szerokich  np. z klinkieru różni się nieco od tej którą stosujemy na wąskich metalowych słupkach o czym warto pamiętać przy jej doborze.

Napęd do bramy ciężkich , ich dobór powinien być skonsultowany z dostawcą.  Automatyka do bramy mimo zawsze zasilania 230 v doprowadzanego do centrali , dzieli się na siłowniki 230 i 24 volty. Napędy bram 24 volty to bardziej płynna praca i niejednokrotnie większe bezpieczeństwo w przypadku przepięć. Automatyka bram jest elementem komfortu obsługi , napędy do bram wjazdowych mają szereg funkcji informacyjnych i bezpieczeństwa , prawidłowo dobrana automatyka do bram wjazdowych daje zadowolenie na długie lata eksploatacji.ATI_2

Rozwierna zdjęciefota2

 

Projekt i wykonanie: NRInf.pl

Automatyka do bram garażowych Łódzkie, automatyka do bram garażowych Łódź, automatyka do bram Łódzkie, automatyka do bram Łódź, automatyka do bram przesuwnych Łódzkie, automatyka do bram przesuwnych Łódź, automatyka do bram skrzydłowych Łódzkie, automatyka do bram skrzydłowych Łódź, blokada parkingowa Łódzkie, blokada parkingowa Łódź, blokady parkingowe Łódzkie, blokady parkingowe Łódź, blokady parkingowe montaż Łódź, brama na pilota Łódzkie, brama na pilota Łódź, bramka obrotowa Łódzkie, bramka obrotowa Łódź, bramki obrotowe, bramki obrotowe Łódzkie, bramki obrotowe Łódź, montaż szlabanów Łódzkie, montaż szlabanów Łódź, pilot do bramy Łódzkie, pilot do bramy Łódź, pilot do szlabanu Łódzkie, pilot do szlabanu Łódź, piloty do bram Łódzkie, piloty do bram Łódź, piloty do szlabanów Łódzkie, piloty do szlabanów Łódź, słupek parkingowy Łódzkie, słupek parkingowy Łódź, słupki na parking Łódzkie, słupki na parking Łódź, słupki parkingowe, słupki parkingowe Łódzkie, słupki parkingowe Łódź, system kontroli dostępu, system kontroli dostępu Łódzkie, system kontroli dostępu Łódź, systemy kontroli dostępu, systemy kontroli dostępu Łódzkie, systemy kontroli dostępu Łódź, szlaban Łódzkie, szlaban Łódź, szlaban na pilota Łódzkie, szlaban na pilota Łódź, szlabany, szlabany came, szlabany came Łódzkie, szlabany came Łódź, szlabany Łódzkie, szlabany Łódź, szlabany pół automatyczne Łódź, zapory drogowe, zapory drogowe Łódzkie, zapory drogowe Łódź, zapory parkingowe, zapory parkingowe Łódzkie, zapory parkingowe Łódź