Profesjonalna automatyka do bram
Bramy przesuwne

 

Bramy przesuwne czy jak ktoś woli jezdne są bardzo często stosowanym rozwiązaniem zarówno w posesjach mieszkalnych jak i obiektach przemysłowych.

Ich niewątpliwą zaletą jest bez- obsługowość w przypadku opadów śniegu oraz funkcjonalność w sytuacji podjazdów o małych rozmiarach, nie absorbują miejsca w czasie ich  otwierania. Automatyka stosowana do tych bram daje możliwość poruszania nawet najcięższych skrzydeł o wielometrowej długości.Prawidłowy dobór siłownika daje satysfakcję z eksploatacji przez długie lata.

Napędy do bram przesuwnych ułatwiają ich otwieranie , właściwie dziś automatyka do bram przesuwnych to stały element towarzyszący na posesjach i w miejscach publicznych. Napędy do bram dobieramy zależnie od długości bramy i jej ciężaru, automatyka do bram jest tylko elementem wyręczającym nas w ręcznym jej otwieraniu.  Napęd do bramy należy dostosować także do intensywności użytkowania , automatyka do bramy dzieli się na urządzenia do pracy intensywnej i z ograniczeniami. Napędy bram występują w wersjach 24 i 230 Volt , a w przypadku bram przemysłowych także 380 v. Automatyka bram stosowana  w gospodarstwach jednorodzinnych różni się od tej n osiedlach wielorodzinnych.  Napędy do bram wjazdowych obsługujące osiedla powinny być przystosowane do pracy ciągłej.

Automatyka do bram wjazdowych to dziś bardzo estetyczne i trwałe jednostki napędowe , w przypadku urządzeń mniejszych elektro-mechaniczne, tam gdzie mamy do czynienia z długimi i ciężkimi bramami urządzenia olejowe.002BXBK001BX-243fota3

.

Projekt i wykonanie: NRInf.pl